treningi@asvictoria.pl

Akademia Sportu Victoria

Sukcesy AS Victoria na Badmintonowej Arenie Krajowej

Piotr Kuźniar po raz kolejny ze znakomitym wynikiem

Piotr Kuźniar – Medalista Zawodów U13 w Kobierzycach

W kolejnej imprezie badmintonowej, nasz utalentowany zawodnik, Piotr Kuźniar, odniósł spektakularne sukcesy. Podczas krajowego turnieju U13 w Kobierzycach, Piotr zaprezentował się z wyjątkową determinacją, zdobywając dwa cenne medale.

W grze pojedynczej chłopców, Piotr zdobył brązowy medal, pokonując rywali z ogromną zręcznością i walecznością. W pojedynku półfinałowym, musiał uznać wyższość późniejszego zwycięzcy turnieju, Ignacego Walaszka, ale i tak jego występ zasługuje na najwyższe uznanie.

To jednak nie koniec triumfów Piotra. W grze podwójnej, wspólnie z partnerem Szymonem Bardadynem, stanęli na najniższym stopniu podium. Ich synchronizacja i współpraca na boisku były imponujące, co zaowocowało kolejnym znakomitym wynikiem.

Michał Zaremba i Szymon Bardadyn – Wysoka Forma i Wspaniałe Wyniki

Nie tylko Piotr Kuźniar błyszczał na tych zawodach. Michał Zaremba i Szymon Bardadyn również zaprezentowali się znakomicie w grze singlowej. Obydwaj wygrali swoje grupy i dotarli do ćwierćfinału turnieju, co oznacza, że wśród ośmiu najlepszych zawodników, aż trzech reprezentowało AS Victoria! To niezwykle zaszczytne osiągnięcie, świadczące o potencjale i wysokim poziomie naszych zawodników.

U15 – Wizyta w Warszawie

Starsza grupa zawodników, rywalizująca w kategorii U15, odwiedziła stolicę, aby wziąć udział w prestiżowym turnieju Grand Prix. Jan Stępień, Bartosz Zarek i Zofia Tumidajewicz stanęli do walki z ogromną determinacją. Mimo że każdy z nich wygrał pojedynek singlowy w grupie, to niestety nie udało się awansować dalej. Jednak zamiast załamać się po nieudanym występie, nasi zawodnicy wyciągnęli cenne nauki i wskazówki, które pomogą im podnosić swój poziom sportowy.

Wsparcie od Trans-Dan

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Trans-Dan, która po raz kolejny zapewniła naszym zawodnikom komfortowe warunki podróży. Nasze ASy miesięcznie pokonują wiele kilometrów po całej Polsce, by reprezentować klub na kortach w różnych zakątkach naszego kraju. To wsparcie jest niezmiernie ważne i doceniane przez całą społeczność AS Victoria.

Podsumowując, ostatnie sukcesy naszych zawodników na badmintonowej arenie krajowej to efekt ogromnej determinacji, ciężkiej pracy na treningach i wsparcia całej społeczności AS Victoria. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych zawodników i nie możemy doczekać się kolejnych emocjonujących rozgrywek!

Facebook
Twitter
WhatsApp
Print

Ostatnie wpisy

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *