treningi@asvictoria.pl

Akademia Sportu Victoria

Joanna Zaremba Debiutuje w Kategorii U9: AS Victoria Nowe Talenty Kwitną

W miniony weekend, nasi utalentowani zawodnicy wzięli udział w kolejnym turnieju z cyklu Pucharu Dolnego Śląska w badmintonie. Sobótka stała się areną zmagań, gdzie nasza Akademia reprezentowana była przez aż 16 ambitnych sportowców. To imponujące osiągnięcie, które potwierdza naszą pozycję jako najliczniejszej reprezentacji wśród wszystkich klubów.

Bartosz Zarek – Lider w Kategorii U15 Chłopców

Niepodważalne zwycięstwo w kategorii U15 chłopców odniósł Bartosz Zarek. Jego pewna gra na korcie umocniła go w roli lidera rankingu tej kategorii. To kolejny krok na drodze do osiągnięcia najwyższych sportowych celów.

Wiktoria Herman stanęła do walki w kategorii U13 dziewcząt, pokazując nie tylko waleczność, ale też zdolność do czerpania cennych doświadczeń. Choć losy turnieju nie były jej zawsze sprzyjające, Wiktoria na pewno wyciągnie wnioski z tych zmagań i będzie kontynuować solidną pracę na treningach.

Mistrzostwo dla Piotra Kuźniara w Kategorii U13 Chłopców

W kategorii U13 chłopców mieliśmy aż dziewięciu reprezentantów AS Victoria. Z dwóch wyróżniających się zawodników, Michała Zarembę i Piotra Kuźniara, to ten drugi dotarł aż do finału, gdzie wykazał się doskonałą formą. Szymon Bardadyn i Antoni Smolarek, choć nie stanęli na podium, pokazali dużą determinację i ogromną wolę walki.

W kategorii U11 dziewcząt, Wiktoria Kulczyńska walczyła o punkty do rankingu. Jej determinacja zaowocowała utrzymaniem pozycji liderki w klasyfikacji przejściowej.

Tytus Stefaniak – Złoto w Kategorii U11 Chłopców

Tytus Stefaniak zaprezentował doskonałą formę, zdobywając złoty medal w kategorii U11 chłopców. To efekt wspólnej pracy z naszym sztabem trenerskim, która wyraźnie przynosi owoce.

Niezależnie od miejsca na podium, chcielibyśmy docenić ogromne zaangażowanie Szymona Białka, Dawida Ambrozika oraz Gabriela Śliwy, którzy mimo braku miejsc na podium, pokazali dużą determinację i wrócili na treningi badmintona z jeszcze większą motywacją do podnoszenia swoich umiejętności.

Debiut Joanny Zaremby w kategorii U9 dziewcząt to kolejny kamień milowy w rozwoju naszych zawodników. Choć to dopiero początek, Joanna z ogromnym entuzjazmem przyswaja podstawy gry w badmintona.

Szczegółowe wyniki turnieju.

Zapraszamy na Finał Pucharu Dolnego Śląska – 18 Listopada w Kiełczowie

Następny turniej, który odbędzie się 18 listopada w Kiełczowie, będzie finałem Pucharu Dolnego Śląska. To wyjątkowa okazja do nagrodzenia zawodników za cały rok zmagań w turnieju PDŚ 2023, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału oraz kibicowania.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować rodzicom, którzy licznie wsparli naszych zawodników podczas turnieju w Sobótce. Wasza obecność była niezwykle ważna i dlatego bardzo doceniamy to.

Dziękujemy także naszym sponsorom i partnerom: Trans-Dan, Botamed Sport, Smart LFP, Piglon, Victor Polska, Gmina Długołęka i Miasto Wrocław. Wasze wsparcie jest nieocenione i stanowi fundament naszych sukcesów w badmintonie.

Razem tworzymy wyjątkową społeczność, która inspiruje do osiągania coraz wyższych celów w badmintonie. Dziękujemy!

AS Victoria – Razem Wzlatujemy Ku Sukcesom!

Facebook
Twitter
WhatsApp
Print

Ostatnie wpisy

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *