Akademia Sportu Victoria

Lidia Kapała z brązowym medalem na turnieju PDŚ.

Udany występ zawodników AS Victoria w PDŚ

W niedzielę 18 września w Kątach Wrocławskich został rozegrany kolejny turniej z cyklu Puchar Dolnego Śląska. Zawody rozgrywane są pod egidą Dolnośląskiego Związku Badmintona a zawodnicy rywalizują w grach pojedynczych w swoich kategoriach wiekowych. Podczas minionego spotkania na kort wyszli zawodnicy z roczników 2008/2009 oraz 2012/2013.

Nasz klub reprezentowali:
– Iza Kalinowska
– Lidia Kapała
– Wiktoria Herman
– Szymon Białek
– Wiktor Pazdej
– Tomasz Kapała
– Wojciech Pernal

Na najwyższym miejscu spośród naszych reprezentantów uplasowała się Lidia Kapała, która wywalczyła brązowy medal, tuż za podium, bo na 4 miejscu swoje zmagania zakończyła Wiktoria Herman. Na 9 miejscu zakończyła udział w turnieju Iza Kalinowska. W klasyfikacji generalnej Lidia obecnie zajmuje 2 miejsce, tuż za nią na 3 miejscu jest Wiktora oraz na 6 miejscu Iza, wszystkie dziewczyny grają równy sezon i mają możliwość skończenia cyklu na wysokich lokatach. Chłopcy po rozgrywkach grupowych trafili na siebie wzajemnie i zajęli miejsca od 5 do 8.

Najważniejsze, że wszyscy nasi podopieczni zdobywają cenne doświadczenie oraz systematycznie podnoszą swoje umiejętności.

Ranking cyklu dostępny po kliknięciu. Następne zawody w najbliższą sobotę w Jeleniej Górze.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć Badmintona.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Print

Ostatnie wpisy

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *