Akademia Sportu Victoria

Nowa odsłona strony www

Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą odsłonę strony WWW naszej Akademii Sportu. Nowa szata graficzna, funkcjonalności oraz przejrzystość, to są główne walory portalu. Dzięki nowym możliwością technicznym została stworzona nowa strona, która będzie teraz najszybszym nośnikiem informacji z życia naszego stowarzyszenia. Najważniejszą zmianą jaka nastąpiła to wzrost bezpieczeństwa i zabezpieczenia naszego portalu.

Poprzednia wersja strony została zaatakowana i zablokowana przez internetowych piratów. Przysporzyło to nam wielu problemów z dostępem do strony i jej moderacją, czas upływał a strona wisiała jakby była zapomniana. Zostaliśmy usunięci z najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych oraz oznaczeni jako niebezpieczna strona, to spowodowało, że cała praca jaka została włożona w promocję i pozycjonowanie strony przepadła. Na szczęście mamy sportowe charaktery i lubimy wyznania, więc rękawica została przyjęta.

Co będzie można znaleźć na nowej stronie? Wszystko co jest związane z życiem naszej Akademii Badmintona tj. treningi, harmonogramy, relacje z wyjazdów oraz dodatkowe moduły, które będą przybliżały techniczne aspekty gry w badmintona, powstanie cykl Jak Grać w Badmintona, kiedy najlepiej rozpocząć treningi badmintona, w planach mamy też wywiady z najlepszymi zawodnikami i olimpijczykami. Dodaliśmy również sekcję komentarzy, dzięki czemu będzie możliwość interakcji pod naszymi postami oraz galerię zdjęć, która będzie obrazować wesołe życie obozowe, a jednocześnie będzie zapalnikiem do wywoływania wspomnień dla wszystkich uczestników. Chcielibyśmy wprowadzić jeszcze zakładkę Nasz Team, która będzie przedstawiała naszą kadrę trenerską oraz wszystkich zawodników, w formie graficznej i tekstowej, do tego będzie potrzebna sesja zdjęciowa, którą zorganizujemy w momencie, gdy treningi zostaną wznowione i poinformujemy o tym wcześniej wszystkich zainteresowanych. W zakładce Kontakt została zamieszczona cała strona Fun Page z Facebooka dla osób, które nie korzystają z tego portalu, teraz będą mogły być na bieżąco z wpisami, które tam są zamieszczane. Ostatnią z nowości, która miałaby się pojawić jest Sklep Online, chcielibyśmy usprawnić dzięki jego pomocy serwis rakiet oraz zapisy na obozy.

Nowa witryna jest responsywna, dzięki czemu wyświetla się na urządzeniach mobilnych takich jak telefon czy tablet, gdzie obecnie większość użytkowników przegląda Internet. Jej funkcjonalność też została przystosowana do takiego użytkowania dzięki czemu będziecie mogli w każdej chwili być na bieżąco z życiem naszej Akademii Sportu Victoria.

Oddajemy dla Państwa odświeżoną wersję strony, liczymy, że przypadnie wszystkim do gustu i będziecie chętnie tutaj zaglądać, a materiały, które będziemy zamieszczać zostaną uznane za wartościowe. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby napisać artykuł na naszej stronie, gorąco zachęcamy do podjęcia współpracy i pomocy przy prowadzeniu tego portalu. Na samym końcu chciałbym nadmienić, że cała modernizacja strony została przeprowadzona naszymi zasobami bez korzystania z zewnętrznych dostawców co cieszy podwójnie.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd Akademii Sportu Victoria

Facebook
Twitter
WhatsApp
Print

Ostatnie wpisy

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *