treningi@asvictoria.pl

Akademia Sportu Victoria

Sukcesy AS Victoria na Turnieju Pucharu Dolnego Śląska: Optymizm i Zaufanie w Rozwoju Młodych Talentów

W Piechowicach, 14 października, rozegrano niezwykle zacięte zawody U11 oraz U15 w ramach prestiżowego Pucharu Dolnego Śląska. Wielkie osiągnięcia naszych utalentowanych zawodników z AS Victoria z pewnością zdobyły serca kibiców. W kategorii U15 chłopców, pierwsze dwa miejsca zajęli nasi reprezentanci – Jan Stępień, który triumfował w finale z Bartoszem Zarkiem. U dziewcząt U15, niezapomniany występ zanotowała Zofia Tumidajewicz, która dopiero w finale musiała uznać wyższość przeciwniczki, zdobywając srebrny medal.

W kategorii U11, nasza akademia AS Victoria zgromadziła naprawdę imponującą reprezentację utalentowanych młodych sportowców. Nikodem Tutka stanął na drugim stopniu podium, awansując do finału i zdobywając zasłużony srebrny medal. Jego umiejętności i determinacja na boisku wywarły ogromne wrażenie na wszystkich obserwujących.

Nie można też pominąć wyczynu Tytusa Stefaniaka, który pokazał swoje nieprzeciętne umiejętności, zdobywając brązowy medal. Jego determinacja i zaangażowanie w każdej akcji wzbudzały podziw i zachwyt. Mikołaj Tutka również wykazał się znakomitą postawą na boisku, kończąc turniej na piątej pozycji. Jego zaangażowanie i pasja do gry są inspiracją dla innych młodych adeptów badmintona.

Medale to nie wszystko

Dodatkowo, warto wspomnieć o cennym doświadczeniu, jakie zdobyli Leon Kałużny, Filip Ratajczak, Gabriel Śliwa i Karol Pałys. Ich obecność na boisku była nieocenionym wsparciem dla całej akademii. Wspólna praca i dążenie do sukcesu w każdym meczu są fundamentem naszej akademii.

W kategorii dziewcząt, nasza zawodniczka Wiktoria Kulczyńska również wykazała się niezwykłą determinacją i zaangażowaniem. Jej umiejętności i ducha walki zasługują na najwyższe uznanie.

Wszystkie te wyniki ukazują, że nasza akademia nie tylko inwestuje w rozwój umiejętności badmintonowych, ale także kształtuje charakter młodych sportowców, ucząc ich współpracy, determinacji i ducha walki. Jesteśmy z dumą świadkami postępów naszych zawodników i nie możemy się doczekać kolejnych wyzwań, które czekają naszą drużynę w kolejnych turniejach. Serdeczne podziękowania kierujemy także w stronę klubu KS Chojnik Jelenia Góra za doskonale zorganizowany turniej. Już w najbliższą niedzielę czekają nas kolejne zmagania w Sobótce, gdzie nasi zawodnicy staną do rywalizacji w ramach kolejnego turnieju z cyklu Pucharu Dolnego Śląska.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Print

Ostatnie wpisy

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *